itemprop="image" itemscope itemtype="https://schema.org/ImageObject">

Ar žinote, kuris augalinis aliejus yra populiariausias? Kiek litrų vandens reikia pagaminti vienai porai džinsų? Kokio augalo plantacijos yra panašaus dydžio kaip Jungtinė Karalystė? Ir svarbiausia, ar žinote, kurie produktai yra kenksmingiausi gamtai?

Skubėkite registruotis į renginį "Vilkas avies kailyje: produktai, kurie tik atrodo nekalti", skirtą pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Jis vyks kovo 21 dieną, 10-17 val. VU Gyvybės mokslų centro foje ir VU Zoologijos muziejuje, Saulėtekio al. 7, Vilniuje. Renginio trukmė vienai grupei (iki 30 žmonių) - 2 val.

Renginys mokamas: po 1 Eur moksleiviams/studentams/senjorams, po 3 Eur kitiems asmenims.

Renginio organizatoriai - Studentų gamtininkų mokslinė draugija ir VU Zoologijos muziejus. Idėjos autorė - Ieva Olechnavičiūtė.

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com